Aziz Yıldırım’dan Van Persie bombası

Transferler ile ilgilide mütekellim Başkan Yıldırım, Robin van Persie ile de herhangi yanında mevzuda anlaştıklarını ve piyasa haset İstanbul’a getireceklerini söyledi. Aziz Yıldırım ‘Bu güne büyüklüğünde yazılanlar yalandı. ‘Anlaştı, iş bitti’ lafları doğru değildi. Çok uğraştık, zaman sayaç 24.00’a büyüklüğünde uğraştık. 5 kıta belgegeçer aldık, 6 kıta imzalı belgegeçer yolladık ve binnetice bitti. Van Persie transferi tamam, benzeri şimal henüz Fenerbahçe bünyesine katıldı, yararlı olsun’ dedi.

‘Şampiyonlar Ligi gruplarına kalırsak 2 beden düzem aktarma henüz yapacağız’

Başkan Yıldırım aktarma dayalı antrparantez Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’nde Gruplara kalma başarısı göstermesi yerinde 2 beden düzem aktör henüz alacaklarını belirtti.

‘Hedefimiz ise 35 bin toplanmış satmak’

Kombineler ile de ait bilgiler verici Aziz Yıldırım icra ettikleri bu transferler sayesin de toplanmış kartlarda satışların artığını belirtti. Aziz Yıldırım ‘Kombineler güzeşte yıl zaman 11000 idi, demincek 19.000 bin. Hedefimiz ise 35 000 toplanmış satmak’ ifadelerini kullandı.

Volkan’ı cezbetmek isteseydik Casillas’ı alırdık’

Brezilyalı kaleci Fabiano transferinin Volkan Demirel’i cezbetmek üzere olmadığını da kail Aziz Yıldırım ‘Volkan’ı cezbetmek üzere kaleci aldı dediler. Öyle olsa Casillas’ı alırdık. Casillas süzülmek de istedi. Volkan çalışırsa ondan güzel kaleci yok’ halinde konuştu.Yeni transferlerden Josef de Souza’nın Mehmet Topal ile gelişigüzel oynayacağını vurgulayan Yıldırım, ‘Josef de Souza’yı öğretmen istedi. Lucas’ı da alabilirdik, olmadı. Şimdi diyorlar ki Mehmet Topal’ın hesabına aktör aldılar, anca benzeri nesne yok’ dedi.Beşiktaş’tan Almanya’nın RB Leipzig takımına aktarma bulunan Atınç’a 6 milyon euro verildiğini hatırlatan Aziz Yıldırım, ‘Atınç’a 6 milyon veriyorlar, tığ Kjaer’i aldık. Fazla mı? Sergio Ramos’a 60 milyon euro veriyorlar, onu nite konuşmuyorsunuz?’ ifadelerini kullandı.

‘Arda o parayı adalet ediyor’ 

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım, Barcelona’ya aktarma bulunan ulusal topçu Arda Turan’a bindi verdi. Arda’nın İspanyol kulübüne 41 milyon euro bonservis bedeliyle aktarma olmasını ile ilgili namına da , ‘Arda’ya sunulan bonservis bedelini eleştiriyorlar. Siz kimsiniz, size ne? Arda o parayı adalet ediyor. Hem Barcelona o parayı vermeyi akseptans etmiş. Sizi ne ilgilendiriyor? Messi’nin bonservisi birçok para, ona bakıyor musunuz?’ halinde konuştu.

Kaynak: DHA

Leave a Reply