Beşiktaş'ın rotası Mario Gomez

Beşiktaş’ın rotası Mario Gomez

Beşiktaş’ta golcü arayışları sürerken, şuan siyah-beyazlı takıma nakil edilmesi en beklenen kişi ise Fiorentinalı Mario Gomez.

Demba Ba’nın gidişinin peşi sıra golcü nakil kılmak talip Beşiktaş’ta Loic Remy, Robin Van Persie, Dame N’Doye isimleriyle anlaşılamamasının peşi sıra rota Alman golcü Mario Gomez’e çevrildi. Tecrübeli golcü ile masaya oturan siyah-beyazlıların pazarlıkları sürdürüğü anlatım edildi.

Galatasaray’ın da nakil listesinin başlangıcında mevcut Fiorentinalı golcü Mario Gomez’in Beşiktaş ile anlaşmaya mümasil bulunduğu bildiriliyor. Yüksek bonservisi zımnında sarı-kırmızılı ekiple anlaşamayan Alman golcünün Beşiktaş yönetiminin teklifine hamam bakmış bulunduğu anlatım ediliyor. Gomez’in bonservisi üzere Fiorentina’ya 5 milyon 500 bin Euro öneri fail Beşiktaş cephesinin bu teklifine müspet vekil İtalyan kadrosu ise Alman futbolcuyla anlaşılması biçiminde bu transferi cezbetmek üzere dip ceht harcıyor.

Beşiktaşlı hoşgörülü Erdal Torunoğlulları’nın bu transferi bitirmeye mümasil bulunduğu bilgisi verilirken, topçu ile önemsiz pürüzlerin konuşulmuş bulunduğu ve bire analog birçok güne Gomez transferinin açıklanacağı mevrut istihbarat arasında.

Kaynak: IHA

Leave a Reply