De Souza, Fenerbahçe’ye imzayı attı

Fenerbahçe’nin eskimemiş transferi Brezilyalı Josef de Souza, Topuk Yaylası Tesisleri’nde planlı imza töreni ile kendisini 4 yıllığına sarı-lacivertli formaya bağlayan imzayı attı.

Yeni vakit hazırlıklarını Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde sürdüren ve alıntı çağında ortak nice şimal adı ekibine katan Fenerbahçe’de, eskimemiş alıntı Josef de Souza üzere imza töreni düzenlendi. Kendisini 4 yıllığına sarı-lacivertli formaya bağlayan imzayı atan Souza meydana getirdiği açıklamada, Fenerbahçe’nin oyuncusu olmaktan âlem begayet bahtiyar bulunduğunu söyledi.

“UMARIM KUPALAR KAZANMADA YARDIMCI OLURUM”

Daha ilk mızıka oynayan arkadaşları bulunduğunu tamlayan Souza, “Fenerbahçe’de henüz ilk oynamış ve oynamakta bulunan dostlarım burayla ilişik müspet görüşler bildirdiler. Buranın büyüklüğünü anlattılar. Eminim ki Fenerbahçe tercihi benim üzere begayet domuzuna benzeri intihap oldu. Umarım Fenerbahçe’nin kupalar kazanmasına apotr olurum” dedi.

“ALEX İLE KONUŞTUM”

Fenerbahçe’ye transferi evveliyat Alex ile konuştuğunu tamlayan tecrübeli oyuncu, “Ne Alex Telles ne de Fernandao ile konuştum. Alex de Souza Fenerbahçe üzere balaban amal yapmış ortak nice insanoğlunun idol kendisine görmüş bulunduğu benzeri isim. Bana Fenerbahçe ile ilişik mükemmel bilgiler verdi. Fenerbahçe’ye banko gelmemi söyledi. Kulüple ilişik begayet müspet bilgiler verdi. Övgü meşbu laflar kullandı. ‘Eğer transferin gerçekleşirse senin üzere balaban benzeri hamle olur’ dedi. Ben de bihakkın buraya gelmeyi banko kafama koydum. Burada olmaktan begayet mutluyum. Umarım alay malay başarıya ulaşabiliriz” ifadelerini kullandı.

“FİZİKSEL SORUN YAŞAYACAĞIMI SANMIYORUM”

Fiziksel ülkü yaşayacağını sanmadığını tamlayan Souza, bugüne büyüklüğünde benzeri fiziki ülkü yaşamadığını vurgulayarak, “Bu yıl de hakeza benzeri ülkü yaşayacağımı düşünmüyorum. Hiçbir devir çarliston müddet sahadan ırak eğleşmek durumunda olduğum benzeri kusur yaşamadım. Burada da hakeza benzeri korkum yok. Daha elleme de bulunduğunu düşünüyorum sezonun başlaması. Maç oynayarak buraya mevrut olmamın karşılaşma formumu nail benzeri biçimde geldim. Ben neler yapabileceğimi biliyorum. Bu formumla takıma katkıda bulunabilirim” sanarak konuştu.

“ORTA SAHADA HER İKİ POZİSYONDA DA OYNAYABİLİRİM”

Orta sahada değme dü pozisyonda da fariza alabildiğini tamlayan Brezilyalı oyuncu, “İleriye çevrilmiş bununla ortak savunmalı manada da oynayabiliyorum. Porto’da Pereira ile çalıştığımız devirde henüz savunmalı benzeri itidalli alan halinde oynuyordum. Ama Sao Paula’da henüz müttehit araba hücuma katkıda bulunuyor henüz önde oynuyordu. Hocamız beni nerede kullanacağına değişmeyen verecek. Ben bu konunda rahatım, hocamız ne değişmeyen verirse hürmet duyacağım. Ben takıma hayır olmaya çalışacağım” halinde konuştu.

“HOCAMIZ KALİTEMİ BİLDİĞİ İÇİN TEKRAR ÇALIŞMAK İSTEDİ”

Souza, Vitor Pereira’nın kendisinin potansiyelini ve standardını bilmiş bulunduğu üzere Fenerbahçe’de oynamasını istediğini söyleyerek, “Porto’da canlandırırken liyakatli olmadığım benzeri devre yaşadım. O devir şu anda Manchester City forması giyen Fernandao oynuyordu. İlk 11’de bütün o oynuyordu. Hocamız tercihini ondan yana kullanıyordu. Ben dışarıda eğleşmek durumunda kalıyordum. Ama Brezilya’ya müracaat etmek istedim amma Pereira beni artırmak istemedi. Çünkü kalitemi ve potansiyelimi neler yapabileceğimi biliyordum amma ego Brezilya’ya dönüp kendimi icat etmek istiyordum. O sebeple Brezilya’ya döndüm. Ama hocamız kalitemi ve potansiyelimi bilmiş bulunduğu üzere benimle yeniden harıldamak istedi. Beni buraya getirdi” dedi.

“TESİS DÜNYA STANDARTLARINDA BİR TESİS”

Düzce Topuk Yaylası Tesisleri karşı da düşüncelerini paylaşan Souza, “Çok değişik benzeri tesis. Dünya standartlarında benzeri kasılma ihtimal de dünyanın en domuzuna tesislerinden birisi. Başka kulüplerde çalıştım, amma bu kasılma bihakkın en iyilerinden biri. Bize değme mütenevvi olanak sunulmuş durumda. Bu büyüklüğünde domuzuna olmasa iklim haricinde bu büyüklüğünde aksiseda bulmazdı” açıklamalarında bulundu.

TERRANEO: “SOUZA’YI ARAMIZDA GÖRMEKTEN ÇOK MUTLUYUZ”

Fenerbahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo ise meydana getirdiği açıklamada, “Benim üzere eskimemiş sıfır benzeri transferi belirtmek üzere buradayız. Bir süredir takımla çalışıyor. De Souza denli benzeri oyuncuyu burada görmekten, elleme tanıtmaktan begayet mutluyum. Belli benzeri devir aldı bizim üzere bu oyunculu buraya getirmek. Sonuçta hakeza benzeri balaban benzeri oyuncunun bizimle bu arada bulunduğu üzere begayet mutluyum. Hem bizim yönetimsel manada hem maharet heyetimizin begayet olağandan istediği benzeri oyuncuydu. De Souza’yı aramızda görmekten begayet mutluyuz. Bizim üzere onun transferinin muvaffakiyet bulunduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

“SIRADAN OYUNCULAR GETİRMEDİK”

Sıradan oyuncular getirmediklerini tamlayan Terraneo, “Geleceğe müteveccih planımız şu anne büyüklüğünde yaptığımız amal elleme benzeri biçimde yürüsün, yaptıklarımız işlesin, buradaki akın elleme benzeri biçimde bitmeme etsin. Oyunculara ve hocalarımıza müzaheret edelim. Ben bunu hazırlamaya çalışacağım. Buraya getirdiğimiz oyuncular eşsiz oyuncular. Sıradan oyuncular getirmedik. Buraya bihakkın âdem adamlar getirdik. O nedenden apotr olmaya çalışacağız onlara” dedi. 

Kaynak: IHA

Leave a Reply